e-Place to wirtualna sala konferencyjna. Wyobraź sobie, że zasiadasz na wygodnym, dużym fotelu trzymając kubek ulubionego napoju. Ciepły przyjemnie rozgrzewa dłoń, a w towarzystwie świetnej muzyki można możliwość poczuć absolutne rozluźnienie.

Zastanawiałeś się kiedyś, nad połączeniem… Psychologia & IT? My robimy to codziennie!

Zajmujemy się doradztwem z zakresu działań w tak dobrze znanym, jednakże od lat tajemniczym świecie zwanym internet. Chcesz otworzyć sklep internetowy lub profesjonalnie przygotować fundamenty do budowania swojej marki? Zastanawiasz się jak usprawnić pracę obsługi e-commerce lub przeprowadzić działalność biznesową do wirtualnej rzeczywistości?

Oferowane przez nas produkty w zestawieniu z usługami, mogą wydawać się odrębnymi dziedzinami. Komplementarność jest dostrzegalna dopiero po opuszczeniu schematycznej strefy komfortu. Widzisz?    

Jeżeli znalazłeś się w tym miejscu, to oznacza, że zacząłeś(aś) myśleć o zrobieniu kolejnego kroku w swoim e-świecie. Współpracując z nami możesz nie tylko zaoszczędzić. Zauważysz też w jakich obszarach możesz zwiększyć efektywność działań. Dzięki naszemu doświadczeniu, bardzo szybko uświadomisz sobie, jak duży potencjał możesz w sobie uwolnić dzięki kilku prostym zmianom. Zastanawiasz się już pewnie, co takiego może pozwolić Ci rozwinąć skrzydła? Najlepszym rozwiązaniem będzie napisać do nas w tej sprawie. Po przeczytaniu możesz:

1. Zamknąć zakładkę i uznasz wszystko co zobaczyłeś, za jakiś błahy bełkot reklamowy. Następnie zapomnisz o wszystkim, bo przecież to nie jest takie proste. Rozsiądziesz się na fotelu i zaczniesz scrollować FB.

2. Zastanowić się nad tym, jak by to było zrobić krok dalej. Rozwinąć się jeszcze bardziej i zostać numerem jeden w swojej branży. Prestiż, szacunek, wszystko to, czego na prawdę pragniesz.

Chcesz wiedzieć więcej? My również :)
Jesteśmy do Twojej dyspozycji na biuro@e-place4u.pl lub pod numerem 533 001 769